Programy dla firm

Przepustka jest programem, który umożliwia wykonywanie wzorców dokumentów z szczegółami graficznymi i tekstowymi o ściśle określonych wymiarach. Do powyższych wzorców właściwie każdy użytkownik kodu ma możliwość wprowadzania danych bezpośrednio z wcześniej przygotowanych baz danych, a dodatkowo wydruku tak spreparowanych dokumentów. W celu zwiększenia operatywności „Przepustki” w zakresie wydruku dokumentów program posiada opcję zapisu tychże dokumentów w postaci plików graficznych BMP lub JPG oraz opcję kompletowania wielu plików (dokumentów) graficznych w celu ich kompleksowego rozmieszczenia w obszarze drukowanej strony i jednoczesnego wydruku. Podczas budowy i eksploatacji baz danych program oferuje sposobność zapisu w nich poszczególnych rekordów do 13 pól tekstowych oraz dodatkowo dwóch pól graficznych. Treści tych danych mogą zostać wyeksponowane przy pomocy pięć ramek oraz dodatkowo ramki obramowania dokumentu. Z pomocą „Przepustki” można bowiem wyprodukować: przepustki wejścia do zakładu pracy, identyfikatory ludzi funkcyjnych w spółce, bilety wizytowe, ogłoszenia, ulotki itd. Projektowane bazy danych mogą być zapisane pod dowolną nazwą. Z chwilą uaktywnienia pliku wykonywalnego ukazuje się plansza główna kodu z widocznymi w górnej części opcjami Menu, które po ich rozwinięciu oferują kolejne podopcje. Poniżej jest rozmieszczony 4-stronicowy notatnik; poszczególne jego strony mają opisane w górnej części zakładki w celu sprawnego dostępu do każdej ze stron. W tej chwili otwarta jest pierwsza ze stron. Opcja tworzenia wzorców dokumentów pozwala pokaz standardowej formatki jako materiału wstępnego dla wytworzania pliku wzorcowego, według którego będą w przyszłości projektowane dokumenty dla zamieszczonych w bazie danych osób; w tej fazie możliwym jest również otwarcie już posiadanego wzorca i przystąpienie do kolejnych czynności, tzn do zapisu formatki w postaci pliku – wzorca, zapisu formatki w postaci pliku BMP albo JPG, druk, a dodatkowo zamknięcie formatki. Opcja zestawień wydruku daje możliwość kompletowania przedtem wytworzonych dokumentów w celu ich złożonego (jednoczesnego) wydruku. Opcje bazowe skryptu oferują usługi tworzenia nowych baz, otwierania i aktualizacji baz już istniejących, a oprócz tego ich zapis pod dowolną nazwą. Po pracochłonnym nieco etapie budowy pliku wzorcowego w nagrodę otrzymujemy sposobność dostarczenia jednolitych dokumentów dla wielu osób w czasie uwarunkowanym tylko przepustowością posiadanej drukarki. Z chwilą załadowania do kodu potrzebnego wzorca aktywacja stosownego rekordu w podstawie wprowadza dane tego rekordu w odpowiednie rubryki wzorca – wzorzec staje się odpowiednim dla danej mężczyźni i kobiety dokumentem (przepustką, identyfikatorem i tym podobne), który należy zapisać do pliku graficznego lub(i) wydrukować.

Producent: Andrzej Mulawa
Rozmiar pliku: 0.90 MB
Licencja: shareware
System: Windows

Estomed

Estomed, to przyszłościowy, przyjazny i łatwy w obsłudze program do obsługi małych gabinetów jak i dużych klinik, dostępny w 4 wersjach, od najprostszej do najbardziej zaawansowanej.

Estomed to program intuicyjny, funkcjonalny i zwykły w obsłudze! Wystarczy wiele minut, aby opanować jego wielkie sposobności.
Estomed gwarantuje maksymalnie efektowne używanie czasu pracy (terminarz). Dzięki temu masz więcej czasu wolnego i oszczędności, które możesz zainwestować w postęp indywidualnej korporacji!
Estomed wspiera ideę „inteligentnego gabinetu” – miejsca, w którym najnowsze techniki stykają się z organizacją pracy personelu, a ponadto zapewniają najwyższy poziom obsługi kontrahenta.
Estomed, niezależnie od tego jak duży jest Twój gabinet czy klinika, dostosuje się do Twoich wymagań. Możesz swobodnie korzystać z tych modułów, których współcześnie potrzebujesz. Wraz z rozwojem korporacji, będziesz mógł wykorzystywać nowe sposobności kodu. Dowolnie, kiedy chcesz i jak chcesz!
Estomed sprzęga w jednym miejscu organizację czasu pracy personelu, informacje o pacjentach i ich stanie zdrowia, raportowanie, rozliczanie i fakturowanie! Po co płacić za wiele skryptów, o ile można mieć jeden, który spełnia wszelkie Twoje wymagania?
Estomed posiada moduł WWW pozwala pacjentom rejestrację w Internecie przez Twoją firmową stronę www. Po paru sekundach otrzymasz powiadomienie bezpośrednio w programie o planowanej wizycie. Wykorzystaj moc Globalnej sieci! Czy Twoja rywalizacja udostępnia już rejestrację przez Internet?
Estomed pozwala przechowywanie fotografii RVG i filmów z kamer wewnątrzustnych. Modele zębów w panelu przeglądu wraz z historią leczenia zapewnią Kobiety i mężczyźni pełną informację o stanie zdrowia pacjenta.
Estomed ma system pomocy zdalnej – w każdej chwili pracownicy naszego centrum pomocy serwisowej mogą zdalnie połączyć się z Twoim komputerem i naprawić usterkę!
Estomed to program stabilny i bezpieczny, z całkowitym zapleczem serwisowym w ramach zezwoleń.
Estomed to program z przyszłością. We współpracy z wybitnymi lekarzami i specjalistami wykonujemy kolejne wersje skryptu, abyś mógł jeszcze łatwiej i skuteczniej zarządzać swoją firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw

Producent: Hakon
Rozmiar pliku: 83.72 mb
Licencja: demo
System: Windows

Sekretarka GG 2.0

Sekretarka GG 2.0 – Jest to program który służy do łączenia się z powszechnym komunikatorem Gadu-Gadu. Dzięki programowi można zalogować się na spersonalizowane konto GG i odejść od laptopa a program samoczynnie odpisze na nadesłane wiadomości. Dostępne są takie opcje jak:

Ustawianie statusów
Zapamiętywanie Odpowiedzi
Zapamiętywanie Numeru i Hasła
Zapisywanie wiadomości do Archiwum
Dostępny podgląd Archiwum
i inne…

Producent: 3DVisionTeam
Rozmiar pliku: 624 kB
Licencja: Freeware
System: Windows 98/Me/Xp/Vista